Meist

 

Hamery OÜ on funktsionaalne rõivaste õmblusettevõte Eestis, mis püüab olla Euroopa väli-, spordi-, tööriiete- ja lastebrändide parim tootepartner. Ettevõte asutati 1971. aastal ja kuulub täielikult kodumaisele kapitalile. Sihtasutusest alates asub Hamery OÜ Lõuna-Eestis Antsla alevikus.

Meil on 30 kvalifitseeritud töötajat. Enamik neist on ettevõttes töötanud üle viie aasta. Meil on kõik silmkoekangast valmistatud põhi-, kesk- ja ühekihiliste rõivaste tootmiseks vajalikud seadmed (alates 8m lõikelauast kuni ujuklukkude, overlokkide, topeltlukkude, ühe varda, kahe varda ja elastse lindi automaatmasinateni). Meie tootmisvõimsus on umbes 25 000–30 000 toodet kuus. Koostöös allhankepartneritega Eestist ja Lätist suudame seda suurendada kuni 60 000 tooteni.

Meie tugevused on:

Kliendikeskne lähenemine
Kvaliteetsed riided, mis on valmistatud ELi päritolu kvaliteetsetest kangastest
Paindlikkus
Lühike tarneaeg
Euroopa ja Skandinaavia turgude lähedus

Usume, et meie ettevõte on ideaalne partner laia valiku põhi-, kesk- ja ühekihiliste funktsionaalsete rõivaste tootmiseks. Meie kliendi vajadused rahuldatakse paindlikult ja operatiivselt. Oleme võimelised muutuvatel turgudel kiiresti reageerima. Usume pikaajalisse, vastastikku kasulikku partnerlusse oma klientide ja tarnijatega.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

(0)